Check-in service

W ramach usługi check-in service Grupa Travel przejmuje na siebie obowiązek dokonywania odprawy biletowej. Dzięki temu klient, który zakupił bilet, jest odprawiany przez pracownika Grupy Travel. Podróżny otrzymuje wiadomość nadaną za pomocą serwisu SMS lub na adres e-mail wraz z kartą pokładową zawierającą numery bramki i miejsca w samolocie. Następnie może on już nadać bagaż rejestrowany przez serwis baggage drop-off.

Usługa ta zapewnia pełen komfort przed rozpoczęciem podróży lotniczej. Korzystający z niej zyskują dodatkowy czas, związany z pominięciem odprawy biletowej, który jest szczególnie cenny w przypadku spóźnienia na lotnisko.

„Nie wyobrażam sobie podróży bez wcześniej dokonanej odprawy, zwłaszcza na rejsie krajowym. Kiedy spóźnisz się na lotnisko i nie jesteś odprawiony, zazwyczaj okazuje się, że Twoje miejsce wykupił już inny szczęśliwy nabywca, nawet jeśli do odlotu zostało jeszcze 30 lub więcej minut. Z drugiej strony, jeśli masz już kartę pokładową w ręku, Twoja rezerwacja jest bezpieczna i praktycznie możesz wpaść na lotnisko w ostatniej chwili, no powiedzmy prawie ostatniej…”

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW