Umowy z dostawcami

Bardzo często podróże klienta korporacyjnego oparte są o kilku kluczowych dostawców, takich jak linie lotnicze czy hotele. Warto podejmować z tymi podmiotami negocjacje w celu otrzymania niższych cen, rabatów, szczególnych ulg w warunkach podróży lub uruchomienia dodatkowych elementów serwisowych.

Grupa Travel inicjuje podjęcie działań ukierunkowanych na uzyskanie dodatkowych korzyści w relacjach z dostawcami oraz bierze w tych przedsięwzięciach aktywny udział. Firma stara się przede wszystkim analizować poziomy sprzedaży, prowadzić negocjacje z liniami, hotelami, a także uzyskiwać dogodne dla klienta rabaty.

Trudno jest negocjować z linią lotniczą, kiedy zarzucają Cię dziesiątkami specyfikacji, zestawień i pojęć charakterystycznych dla branży, a niekoniecznie czytelnych dla zwykłego śmiertelnika. I tu pojawia się Grupa Travel. To ona bierze aktywny udział w rozmowach lub po prostu analizuje uzyskane dane, porównując je jednocześnie ze swoimi zestawieniami tak, aby uzyskać niezbędną do negocjacji wiedzę. Mówimy o poważnych pieniądzach w ciągu roku zaoszczędzonych na podróżach służbowych. Odpowiedzialny menadżer nie zignoruje pojawiającej się możliwości ich uzyskania

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW