Aktualności

Nowa siedziba Grupa Travel Sp. z o.o.

2009-11-21

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, iż Grupa Travel Sp. z o.o. zyskała nową siedzibę. Od 21 listopada 2009r. Grupa Travel rezyduje na ulicy 10 Lutego 10, 81-364 Gdynia.

więcej

Michał Kościuszko liderem Mistrzostw Świata JWRC!

2009-07-04

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak reprezentujący zespół fabryczny Suzuki Sport Europe wygrali czwartą rundę JWRC 2009 – Rajd Argentyny. Tym samym Michał Kościuszko jest pierwszym w historii Polakiem, który objął pozycję samodzielnego lidera w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata. Jedyna polska załoga jadąca samochodem Suzuki Swift S1600 wygrała 15 z 23 rozegranych odcinków specjalnych. Na drugim miejscu rywalizację ukończył kolega z zespołu Michała Kościuszko - Aaron Burkart ze stratą 1.39,9 a na trzecim miejscu Alessandro Bettega (+7.33,2). W klasyfikacji generalnej Rajdu Argentyny zwyciężył Sebastien Loeb przed Danim Sordo i Henningiem Solbergiem.

więcej

Znamy Laureata konkursu o wyjazd na GP Węgier!

2009-06-23

Dnia 23 czerwca 2009 roku o godzinie 12 wyłoniono Laureata konkursu „Posmakuj emocji na torze Formuły 1” organizowanego przez PPH BOMI S.A.

więcej

Konkurs Bomi i Grupy Travel

2009-06-05

Sieć Bomi Delikatesy wraz z Grupą Travel oraz innymi sponsorami zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Posmakuj prawdziwych emocji na torze Formuły 1”! Do wygrania wyjazd na GP Węgier - możliwość obejrzenie sesji treningowych, sesji kwalifikacyjnej i samego wyścigu, dodatkowo przelot samolotem w dwie strony oraz cztery noclegi w hotelu.

więcej

Grupa Travel zdobywcą Gryfa Gospodarczego 2009!

2009-05-15

Grupa Travel Sp. z o.o. została uhonorowana Nagrodą Pomorską Gryf Gospodarczy 2009 w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.

więcej

Lotos PKO BP Gdynia mistrzem Polski w koszykówce!

2009-04-26

Gdynianki w finale pokonały po raz czwarty KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, tym razem 73:58 i całą serię wygrały 4:1. To 10 tytuł mistrzowski w historii gdyńskiego klubu. Okazały puchar za mistrzostwo z rąk prezesa PZKosz. Romana Ludwiczuka odebrała kapitan Lotosu PKO BP Gdynia Paulina Pawlak. MVP finałów uznano amerykańską skrzydłową zespołu z Gdyni Tamikę Catchings.