Aktualności

Praca w okresie świątecznym

2012-12-24

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach 24 grudnia (poniedziałek) oraz 31 grudnia (poniedziałek) biuro będzie otwarte w godzinach 08:00 - 14:00.

Życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

Prezes Janusz Wojtczak twarzą pomorskiego biznesu.

2012-10-09

Prezes Grupa Travel - Janusz Wojtczak został wybrany do ogólnopolskiej galerii przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a zarazem angażują się społeczne i są odpowiedzialnym pracodawcą.

Konkurs „Biznes. Dobry wybór” zorganizowany został przez PKPP Lewiatan.

więcej

Kopenhaga - więcej połączeń z Polski

2012-09-21

Jako pierwszy przewoźnik tradycyjny, wraz z jesiennym rozkładem, SAS zaoferuje nowe połączenie z Łodzi do Kopenhagi, które będzie realizowane codziennie z wyjątkiem sobót.

Zwiększona zostanie także aktualna oferta przelotów z Warszawy i Wrocławia do Kopenhagi. Godzina wylotu nowych rejsów z tych miast została wyznaczona na 6.20 (ostatni powrót z Kopenhagi po 22.50).

więcej

Katalog "CZTERY ŻYWIOŁY" na targach w Gdańsku

2012-08-31

Grupa Travel zaprezentowała nowy folder pt. "CZTERY ŻYWIOŁY" na targach eventowych, które odbyły się 30 sierpnia 2012r. w Centrum Wystawienniczo Kongresowym AmberExpo.

W katalogu znajdują się możliwości i potencjał organizacji eventów i wyjazdów dla firm wraz z Grupą Travel.

więcej

Paszporty dla dzieci - zmiany

2012-06-18

26 czerwca 2012 roku tracą ważność wpisy dzieci do paszportów rodziców.

Wszystkie dzieci przy przekraczaniu granicy będą musiały posiadać własny dokument podróży.

więcej

Najdłuższy samolot pasażerski zawitał w Gdańsku.

2012-06-04

Jumbo Jet wylądował 4 czerwca 2012 r. i był dostępny dla zwiedzających przez 2 godziny.

Boeing 747-8 Intercontintal to obecnie najdłuższy samolot pasażerski świata.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej

10-lecie GOT

2012-05-31

31 maja odbył się Jubileusz 10-lecia Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Zaproszeni goście - członkowie GOT, w tym także Grupa Travel - po cześci oficjalnej uroczystości, wzięli udział w grze miejskiej, która odbyła się w Twierdzy Wisłoujście.

więcej

Nowe warunki przewozu bagażu w PLL LOT

2012-04-27

Od 1 maja b.r. LOT wprowadza jednolite zasady przewozu bagażu rejestrowanego i kabinowego we wszystkich rejsach, co znacznie poprawi i uatrakcyjni dotychczasową ofertę.

Szczególnym udogodnieniem jest wprowadzenie dodatkowej sztuki bagażu rejestrowanego o wadze 32 kg w klasie biznes na rejsach długodystansowych.

więcej

Komunikat dla Klientów

2012-03-15

Szanowni Państwo,

Grupa Travel Sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży bonów turystycznych na platformie Allegro.

Firma nie udziela również żadnych zniżek i rabatów przy zakupie bonów turystycznych, gdyż jest to niezgodne z umowami agencyjnymi zawieranymi z organizatorami turystycznymi.

więcej

Grupa Travel uczestnikiem workshop Amadeus

2012-03-07

Grupa Travel brała udział w workshopie, na którym rozpoczęła się realizacja programu Boost Your Hotel Program. Celem programu jest kampania odpowiadająca na potrzeby firm turystycznych, które dążą do posiadania w swojej ofercie jak najszerszej bazy usług hotelowych. Organizatorem przedsięwzięcia była firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla branży turystycznej.

więcej

Rekomendacja PCO dla Grupy Travel

2012-02-15

Grupa Travel otrzymała rekomendację Profesjonalnego Organizatora Kongresów (PCO) od Gdańsk Convention Bureau. PCO to Profesjonalny Organizator Kongresów, wyspecjalizowany w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów.

Dotychczasowe realizacje związane z organizacją konferencji i innych eventów potwierdzają nie tylko sprawną organizację imprez ale również dbałość o szczegóły i jakość wykonania.

więcej

Grupa Travel Gazelą Biznesu 2011

2012-01-05

Grupa Travel zakwalifikowała się do grona Gazel Biznesu 2011 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Statuetka wraz z certyfikatem zostaną wręczone podczas uroczystej gali w obecności regionalnych władz 13 marca 2012 roku w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Gazela to firma średniej wielkości, która przez dynamiczny rozwój potrafi sprostać rosnącej wciąż konkurencji. Ranking wyróżnionych firm redakcja „Pulsu Biznesu” opublikowała już po raz dwunasty.

więcej

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW