Grupa Travel na e-TRAVEL FORUM 2010

Zakończyła się Międzynarodowa Konferencja e-TRAVEL FORUM, zrealizowana w dniach 19-20.01.2010 r. w Hotelu Mercure Fryderyk Chopin Mercure w Warszawie. Ta już trzecia edycja konferencji dowiodła, że problematyka zastosowań internetu w turystyce jest tematem numer jeden dla całej branży. Potwierdza to wysoka frekwencja – w sumie ponad 250 osób, które uczestniczyły w cyklu szkoleń, wykładów i paneli. W przeddzień konferencji w ramach otwartych seminariów reprezentanci regionów mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę Google.

Przez kolejne dwa dni, blisko 50 ekspertów z Polski i zagranicy dzieliło się ze słuchaczami swoim doświadczeniem nt. skutecznej sprzedaży produktów turystyczno-hotelarskich przez internet. Wskazano na znaczenie rozwiązań internetowych dla utrzymania rozwoju firm turystycznych w warunkach spowolnienia gospodarczego i zjawisk kryzysowych.

Grupa Travel Sp. z o.o. już po raz trzeci uczestniczyła w e-TRAVEL FORUM, tym razem również w roli eksperta. Przedstawiciel Grupy Travel Mirosław Bohun (Dyrektor Zarządzający ds. Korporacji) pełnił rolę mówcy w trzecim dniu konferencji, w panelu "Czy wszyscy muszą sprzedawać online?".

źródło: e-travelforum.pl

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW