Grupa Travel partnerem Traveler Card

Traveler Card to europejska karta zniżkowa uprawniająca do zniżek w ponad 100 000 hoteli na całym świecie w tym ponad 2000 w Polsce. Karta gwarantuje również zniżkę na wszystkie połączenia lotnicze a także zakup biletu autokarowego do ponad 1500 miast w Europie.

Zniżki w internetowych sklepach turystycznych i sportowych oraz rabat na wybrane kursy językowe, uzupełniają ofertę o dodatkowe udogodnienia dla posiadaczy Traveler Card.

Każdy posiadacz karty korzysta również bezpłatnie z programu Traveler Hostel's Club. Grupa Travel jest Partnerem Treveler Card i obsługuje połączenia lotnicze. Mogą Państwo wyszukiwać połączenia lotnicze wszystkich linii lotniczych oraz tanich linii. Płatność przelewem lub kartą kredytową.

Wspaniała atrakcyjna promocja dla klientów Grupa Travel – każdy zarejestrowany klient będzie mógł otrzymać kartę za złotówkę i będzie ona w pełni aktywna przez 3 miesiące.

Aby otrzymać kartę należy wysłać SMS o treści AT.TRAVEL na numer 71068. (koszt SMSa to 1 PLN netto).

Po wysłaniu SMSa, pracownik Traveler Card skontaktuje się z Państwem telefonicznie (na numer z którego został wysłany SMS) i aktywuje kartę. Otrzymają Państwo własny, unikalny Traveler Card.

Dzięki współpracy z firmą Dotpay oraz Ukash, za kartę Traveler można zapłacić gotówką w ponad 120 000 punktach handlowych w Europie. Bez żadnych opłat i prowizji. Serwis Dotpay gwarantuje również obsługę przelewów online a także płatności kartą kredytową.

Więcej szczegółów na stronie: www.travelercard.pl

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW