Innowacyjne rozwiązania

Grupa Travel nieustannie inwestuje w rozwój nowych technologii związanych z branżą turystyczną i biznesową. Innowacyjne rozwiązania firmy oparte na wieloletnim doświadczeniu (stanowiącym jeden z kluczowych elementów przewagi nad konkurencją) zyskują uznanie i przychylność klientów.

Pracownicy Grupy Travel są na bieżąco szkoleni z wykorzystania wszystkich możliwości najnowszych systemów rezerwacyjnych, na których pracują. Infrastruktura informatyczna, nowoczesna centrala telefoniczna czy autorskie aplikacje, służące do wewnętrznej ewidencji sprzedaży, wdrażane są z myślą o ciągłym podnoszeniu standardów jakości obsługi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzono autorską aplikację RSI (Reports, Statistics & Invoices). Rozwiązanie dedykowane między innymi firmom szukającym dokładnej wiedzy na temat wykorzystania budżetu przeznaczonego na podróże służbowe, osobom odpowiedzialnym za dekretowanie faktur lub każdemu chcącemu przyjrzeć się szczegółom zakupionych usług. Za pomocą aplikacji można zdefiniować najczęściej wykorzystywanych dostawców usług, tendencje zamówień w porównaniu z poprzednimi latami, najczęściej kupowane usługi, wartość wydatków w podziale na poszczególne centra kosztowe lub poszczególnych podróżnych, oraz pozyskać wiele innych praktycznych informacji.

Systemy rezerwacyjne umieszczone na stronie internetowej Grupy Travel umożliwiają samodzielne wyszukiwanie i rezerwowanie usług turystycznych. Korzystanie z tych narzędzi uzupełnione jest o wsparcie merytoryczne pracowników firmy.

Obecnie, wspólnie z globalnymi partnerami branży turystycznej, Grupa Travel pracuje nad kolejnymi projektami, które znacząco wpłyną na jakość przygotowania, realizacji oraz rozliczenia podróży służbowych.

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW