Certyfikaty i nagrody

Grupa Travel to przedsiębiorstwo, które w codziennych działaniach przestrzega wartości etycznych, a w biznesie respektuje zasady fair play, wywiązując się ze zobowiązań wobec klientów, dostawców, partnerów biznesowych, a także swoich pracowników.

 

Nagrody przyznane Grupie Travel


Grupa Travel na trzy gwiazdki!

GrupaTravel jako Lufthansa City Center otrzymało aż trzy gwiazdki, oznacza to że jest biurem wysoko rekomendowanym przez Lufthansę.

Grupa Travel wyróżniona w plebiscycie Pomorski Pracodawca Roku 2013

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Pracodawców Pomorza.

To już drugie wyróżnienie przyznane Grupie Travel Sp. z o.o. przez organizację Pracodawcy Pomorza. Dla Zarządu oraz pracowników firmy jest ono niezwykle ważne ze względu na, że dowodzi iż firma jest nie tylko w dobrej kondycji finansowej, przestrzega zasad etyki w biznesie ale również daje wspaniałe możliwości rozwoju pracownikom oraz tworzy im należyte warunki pracy.

 


GAZELE BIZNESU 2013

Grupa Travel już trzeci rok z rzędu została uhonorowana nagrodą GAZELE BIZNEZU. To ogromne wyróżnienie daje niezbity dowód świetnej sytuacji ekonomicznej firmy oraz mądrego zarządzania.

 

 


GAZELE BIZESU 2012

Już po raz trzynasty gazeta Puls Biznesu ogłosiła ranking „Gazele Biznesu 2012”.

Jednym z laureatów jest Grupa Travel, która po raz kolejny spełniła rygorystyczne warunki kwalifikacyjne, czyli przez trzy poprzednie lata zwiększała obroty i osiągała zyski. Dane były sprawdzane przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland na podstawie wyników małych i średnich firm z trzech kolejnych lat.  

To wyróżnienie ukazuje dobrą kondycję finansową firmy oraz wspomaga pozytywne myślenie na przyszłość względem planowanych inwestycji.

Nagroda została wręczona podczas regionalnej gali Gazeli Biznesu 26.02.2013r. w Sopocie.

 


 

 

Laureat konkursu "Biznes. Dobry Wybór".


Prezes Grupa Travel - Janusz Wojtczak został wybrany do ogólnopolskiej galerii przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a zarazem angażują się społeczne i są odpowiedzialnym pracodawcą. Konkurs „Biznes. Dobry wybór” zorganizowany został przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Wybraliśmy pozytywnych bohaterów, którzy swoimi dokonaniami pokazują, że biznes to dobry wybór. Poszukiwaliśmy właścicieli i menadżerów firm, również tych niewielkich, którzy odnoszą sukcesy biznesowe, angażują się na rzecz środowiska lokalnego i partnersko traktują pracowników - mówi Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan.

Zapis z Dyplomu podpisanego przez Pana Mieczysława Struka oraz Henrykę Bochniarz, brzmi: „Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan potwierdza, iż Pan Janusz Wojtczak decyzją Kapituły otrzymał nominację do galerii przedsiębiorców "Biznes. Dobry Wybór".
W skład galerii wchodzą przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces w biznesie, działając jednocześnie na rzecz otoczenia lokalnego oraz wykazując się postawą odpowiedzialnego pracodawcy.”

Podczas uroczystości 6 lutego 2013 w Gdańsku, z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego a jednocześnie Przewodniczącego Kapituły konkursowej - Mieczysława Struka dyplom odebrała Wiceprezes Zarządu – Aldona Wojtczak.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wręczenia nagród.


 


Gazela Biznesu 2011

Grupa Travel zakwalifikowała się do grona Gazel Biznesu 2011 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Gazela to firma średniej wielkości, która przez dynamiczny rozwój potrafi sprostać rosnącej wciąż konkurencji. Ranking wyróżnionych firm redakcja „Pulsu Biznesu” opublikowała już po raz dwunasty.

Statuetka wraz z certyfikatem zostały wręczone podczas uroczystej gali w obecności regionalnych władz 13 marca 2012 roku w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Grupa Travel poprzez nieustanne inwestowanie w nowoczesne technologie oraz świadczenie profesjonalnego serwisu ciągle się rozwija i oferuje unikatowe produkty swoim klientom.

Obejrzyj relację z wręczania Gazeli:Wyróżnienie w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2010

Pracodawcy Pomorza to największa i najstarsza organizacja działającą na obszarze województwa pomorskiego. Ich misją jest długofalowy, dynamiczny rozwój gospodarczy regionu oraz podmiotów zrzeszonych w organizacji.

W 2010 roku po raz pierwszy wręczano nagrody Pracodawcy Roku firmom, które dbają o wizerunek nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz przedsiębiorstwa. Dobry pracodawca nie tylko opłaca wszystkie podatki, zawiera czytelne umowy i wypłaca pensje na czas. Przede wszystkim wspomaga rozwój swoich pracowników, zapewniając im stabilną pozycję w firmie.

Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w konkursie POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2010

 


Nominacja do Pomorskiego Konkursu "Firma z Przyszłością" 2010

Grupa Travel w ramach Pomorskiego Konkursu „Firma z Przyszłością” została nominowana w kategorii Małych Przedsiębiorstw. Jak podkreślił w wypowiedzi dla „Dziennika Bałtyckiego” Dariusz Gabis, dyrektor Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP „Celem konkursu jest wskazanie firm godnych pochwały i naśladowania”.

Finałowa gala zorganizowana przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyła się 20 listopada 2010 roku w gdańskim Teatrze Wybrzeże. Oprócz uroczystości wręczenia nagród zaproszeni goście mieli przyjemność obejrzeć spektakl „Ożenek” wyreżyserowany na podstawie komedii Nikołaja Gogola.

Honorowy Patronat nad konkursem „Firma z Przyszłością” objęli: Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska.


Partner Gdyńskiego Sportu 2009

Kolejną nagrodą Grupy Travel jest statuetka Partnera Gdyńskiego Sportu wręczona przez Prezydenta Miasta Gdyni, Wojciecha Szczurka. Wyróżnienie to zostało przyznane za działania prowadzone na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocję Gdyni przez sport w 2009 roku.
Podczas finałowej gali, która odbyła się 11 stycznia 2010 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni, prestiżowe nagrody otrzymali także najlepsi sportowcy, trenerzy, drużyny oraz pozostali partnerzy gdyńskiego sportu. Dodatkową atrakcją uroczystości było „Przedstawienie Noworoczne” specjalnie przygotowane przez zespół Teatru Muzycznego, będące esencją wszystkich najlepszych fragmentów zagranych dotąd musicali.


Laureat Pomorskiej Nagrody „Gryf Gospodarczy 2009"

Grupa Travel została także doceniona za innowacyjność swych produktów, dynamiczny rozwój oraz najwyższy poziom oferowanego serwisu, czego dowodem jest odebranie przez firmę Pomorskiej Nagrody „Gryf Gospodarczy 2009”.

Wyróżnienie to stanowi najbardziej wartościowy i prestiżowy laur gospodarczy na Pomorzu, przyznawany wspólnie przez władze województwa pomorskiego i organizacje samorządu gospodarczego. Wytypowani przez kapitułę konkursu zwycięscy to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa, które niezależnie od koniunktury gospodarczej odnotowują poprawę wyników finansowych. Ponadto, działalność Gryfów charakteryzuje się przejrzystością, uczciwością i ma szczególny wpływ na wizerunek i rozwój regionu pomorskiego.

Statuetka została wręczona Grupie Travel 15 maja 2009 roku w Dworze Artusa, gdzie odczytano również w imieniu Premiera Rzeczypospolitej Polskiej list z gratulacjami dla laureatów.

Obejrzyj relację z wręczenia Nagród:Partner Gdyńskiego Sportu 2008

Grupa Travel znalazła się również wśród Partnerów Gdyńskiego Sportu 2008.

Uroczystość rozdania statuetek odbyła się 12 stycznia 2009 roku w gdyńskim Teatrze Muzycznym, gdzie Prezydent Miasta Gdyni, Wojciech Szczurek wręczył nagrody za wybite osiągnięcia w sporcie amatorskim i zawodowym oraz działania prowadzone na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Gdyni przez sport.


Partner Gdyńskiego Sportu 2007

Grupę Travel, jako jedną z nielicznych firm, doceniono także za działania prowadzone na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Gdyni w ramach sportu w roku 2007.

Statuetka Partnera Sportu została wręczona uroczyście przez Prezydenta Miasta Gdyni, Wojciecha Szczurka podczas „Gali Sportu 2007”, która odbyła się 7 stycznia 2008 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Uroczystość połączono z koncertem pt. „Niepowtarzalna muzyczna podróż przez szalone karnawałowe wieczory ostatniego pięćdziesięciolecia...” przygotowanym przez zespół Teatru Muzycznego w Gdyni.


Certyfikaty posiadane przez Grupę Travel:

  • Certyfikat użytkownika systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA oraz uczestnika programu RZETELNA FIRMA,
  • PRZEJRZYSTA FIRMA - certyfikat wydany przez D&B - Dun and Bradstreet,
  • Certyfikat Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA),
  • Potwierdzenie Członkostwa w Gdańskiej Organizacji Turystycznej Gdańsk Convention Bureau,

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW