Innowacyjne technologie

Innowacyjne technologie

Grupa Travel buduje swoją silną pozycję na rynku agentów IATA w Polsce w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii branży turystycznej.

Jako Partner globalnych dostawców rozwiązań technologicznych, takich jak Amadeus Polska, Travelport czy krajowych IT liderów jak TravelTECH, korzystamy z aplikacji oraz oprogramowania, które ma zastosowanie zarówno w sferze rezerwacji, aranżacji i realizacji podróży służbowych, jak i w sferze mid-office (aplikacji do rejestracji sprzedaży, rozliczeń, raportowania itd.).

Wśród posiadanych innowacyjnych aplikacji znajdują się takie, które pozwalają odzwierciedlić w nich realizowaną przez klienta Travel Policy, a przez to znacznie zautomatyzować proces rezerwacji biletów lotniczych, hoteli czy innych usług turystycznych.

Część z wykorzystywanych przez Grupę Travel rozwiązań  wdrażana jest w innych biurach podróży w ramach programu partnerskiego, które w ten sposób mogą rozszerzać zakres własnej działalności.

Nasza firma aktywnie śledzi światowe trendy branżowych rozwiązań IT, starając się wdrażać te z nich, wpływają na zwiększenie jakości obsługi klientów.

Firma wdrożyła również własne, autorskie rozwiązanie RSI przeznaczone dla partnerów biznesowych, automatyzujące wzajemną współpracę. 

Szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych umożliwia oferowanie innowacyjnych rozwiązań zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i  globalnych korporacji. W ramach realizowanego, przez Grupę Travel, konsultingu narzędzia są optymalnie dostosowywane do potrzeb klienta.

ZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW