Konsulting

Konsulting

Grupa Travel oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie polityki zarządzania podróżami służbowymi.
Proces doradczy opiera się o szczegółowy audyt procedur i regulacji podróży aktualnie realizowanych przez partnera. Następnie na podstawie uzyskanego raportu wraz z klientem definiuje oczekiwania i cele ukierunkowane na utworzenie lub poprawę Travel Policy. 

Usługi doradcze są świadczone przez cały okres współpracy i obejmują zwłaszcza zagadnienia dotyczące optymalizacji kosztów podróży, które Grupa Travel traktuje jako priorytet. Nasza firma prowadzi doradztwo w zakresie umów z dostawcami usług pozwalających na realizację trójstronnych przedsięwzięć w oparciu o zdobyte doświadczenie w relacjach z liniami lotniczymi, sieciami hotelowymi oraz dostawcami innych usług w podróżach służbowych (takich jak wypożyczalnie aut, transport promem, autokarem, korzystanie z linii czarterowych).

Ponadto, Grupa Travel specjalizuje się w konsultingu w zakresie wdrażania i wykorzystywania innowacyjnych narzędzi, służących zwiększeniu efektywności pracy, używanych środków i poprawy komunikacji z partnerem. Wśród narzędzi stosowanych przez firmę znajdują się jej autorskie aplikacje, cieszące się uznaniem klientów i partnerów biznesowych.

Pozycja Grupy Travel na rynku jest gwarantem świadczenia wysokiej jakości usług doradczych w zakresie aranżacji podróży służbowych oraz zarządzania Travel Policy.

Czy powyższe informacje okazały się przydatne?

  • tak
  • nieZAUFALI NAM
© 2006-2015 - Grupa Travel
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kreacja - Profabrica - 2013
Projektowanie stron WWW